<<  Avon Temsilciliği...  >>

   

■ Ücretsiz Kayıt

■ 18 yaşını doldurmuş bay bayan herkes avon satış temsilcisi olabilir. Avon ürünlerini zaten kullanıyor yada bir yerlerden duymuş olabilirsiniz,temsilci olmanız durumunda ürünleri hem ucuza alıp kendiniz kulanabilir. Hemde çevrenizdeki arkadaşlarınıza,ailenize kataloktan satış yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

■ Avon kataloğu üzerinden yaptığınız satışlarda yüzde 33 kar edersiniz.Ayrıca satış yaptıkça biriken puanlarla ek hediyeler bedava ürünler kazanabilir.Bunları ister kullanır isterseniz satarsınız.Dönem kampanyaları içerisinde bir çok ürünün fiyatı düşmektedir.Bu ürünleri çok miktarda alıp kampanyalarda fiyatlar yükseldikçe satıp çok daha fazla kar edebilirsiniz.

■ Kolay Sipariş ve İade

■ Denemek amaçlı temsilci oldunuz ama işler umduğunuz gitmedi ve hiç sipariş girişi yapmadınız. 3 Kampanya boyunca hiç sipariş girmemeniz halinde sistem sizi otomatik olarak iptal etmektedir. Bu tüm temsilciler için geçerli olup, yeni, eski ayrım yapmadan 3 kampanya sipariş vermediğinizde iptal edilir.

■ Siz hiç sipariş vermediğiniz için temsilci ücreti ödemeniz gerekmez. Yani sonradan bir borç vs çıkmaz.

■ Katlanan Kazanç

■Hiçbir yerde görülmeyen yüksek kâr oranı ve kazanç sistemi AVON‘da! Satış yapmayı tercih etmeseniz bile ailenizin ve kendinizin ihtiyaçlarında yüksek miktarda tasarruf yapmanızı sağlar. %33 kâr ile daha çok sipariş verin, daha çok kazanın!

■ Türkiye’nin her yerinden kayıt açma imkanına sahip olun. Temsilcilere özel gönderilen ve online olarak yayınlanan Panorama broşürü ile gelecek ayın ürünlerinden sipariş verme fırsatını yakalayın. Sadece temsilcilere gönderilen ve online olarak yayınlanan Fırsat Broşürü %75’e varan indirimlerden faydalanın

Ümmühan YILMAZ
Avon Amasya Satış Temsilcisi
Tel : 0 505 812 12 05    WhatsApp : 0 505 812 12 05
E-mail : bilgi@amasyaavon.name.tr