.

.

.

<<  Kurumsal  >>

Ümmühan YILMAZ ; Avon ailesine temsilcisi olarak giriş yapmıştır. Ev hanımı olarak devam eden yaşantısı, Avonla birlikte "heyecan duyulan bir yaşama" dönüşmüştür. 

.

Ümmühan YILMAZ Halen Amasya'da Avon ailesinin temsilcisi olup, büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

.

■ Amacımız ;

.

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Üye olan her bir temsilcimiz ile, bir öncekinden daha iyisini yapmayı ana hedef olarak belirliyor, AVON ailesindeki varlığımızı daha da büyütmeye devam ediyoruz.

.

Türkiye'de milyonlarca müşterisi bulunan Avon'a katılıp, dünyanın en büyük "doğrudan satış" organizasyonu ile çalışmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

.

Üye oalan her temsilcimize, ücretsiz ürün kataloğunu adresine gönderiyor, kayıt aşamasından sipariş vermeye kadar her türlü konuda temsilcimize en yakından destek veriyoruz. Temsilcilerimize her türlü konuda bilgilendiriyor, en büyük yardımları konumunda hizmet veriyoruz.

.

Misyonumuz;

.

Üyelerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

.

Vizyonumuz;

Temsilci ve Müşterilerine artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı...

.

Ümmühan YILMAZ
Avon Amasya Satış Temsilcisi
Tel : 0 505 812 12 05    WhatsApp : 0 505 812 12 05
E-mail : bilgi@amasyaavon.name.tr